Archiwum czerwiec 2016


Wyposażenie mieszkania 
cze 06 2016 Nowoczesność i elegancja - krzesła plastikowe...
Komentarze: 0

 

Łączenie z pozoru różnych stylów zyskuje fanów i fanki na całym świecie. Nie chodzi jedynie o ubrania, choć i tutaj istnieje spore pole do popisu. Takie eksperymenty sprawdzają się szczególnie dobrze we wnętrzach, dlatego też projektanci i osoby po prostu urządzające swoje mieszkania chętnie po nie sięgają.

Eleganckie wnętrze

Elegancja jeszcze niedawno kojarzyła się głównie ze stylowymi, klasycznymi meblami i stonowanymi kolorami. Było tak do momentu, w którym rynek wnętrzarski nie został szturmem podbity przez nowoczesne, odważne style. Krzesła plastikowe do ekskluzywnego wnętrza? Teraz to nie tylko możliwe, ale nawet pożądane! Można zrealizować taki pomysł, nie narażając się na oskarżenia o zły gust i nieumiejętność doboru mebli. Jak najlepiej to zrobić, żeby efekt końcowy był estetyczny?

Kontrast lub czerń i biel

Trudno o lepszy akcent do nowoczesnego kontrastu niż mebel wykonany z tworzywa sztucznego w neonowym, przyciągającym wzrok jak magnes kolorze. Dobór krzeseł plastikowych do ekskluzywnego wnętrza może się też opierać na klasycznej czerni i bieli - w tych kolorach niemal każdy materiał wygląda dobrze i na tyle elegancko, by nie budzić skojarzeń z meblem wstawionym jedynie na jakiś czas.

hyperion : : krzesła plastikowe, krzesła z plastiku
Wystrój wnętrz 
cze 01 2016 Stołki barowe do nowoczesnych wnętrz
Komentarze: 0

Kiedy chcemy stylowo urządzić swoje cztery kąty, nie bójmy decydować się na niebanalne rozwiązania - tym w końcu cechują się nowoczesne wnętrza!

Jest wiele elementów wyposażenia i mebli, które są uniwersalne i dzięki temu można jest wykorzystać w licznych pomieszczeniach w mieszkaniu - zarówno w kuchni, jak i w łazience.

Wszystko zależy od naszej wyobraźni i kreatywności - nie musimy dysponować nawet dużymi zasobami finansowymi.

 

Ciekawa aranżacja łazienki

W każdym mieszkaniu - w szczególności w takim, które dysponuje niezbyt dużą powierzchnią, doskonale sprawdzą się hokery oraz gustowne stołki barowe ze sklepu hollydesign.pl.

Możemy je tam umieścić zamiast standardowych krzeseł - na przykład koło barku, przy którym przygotowujemy i spożywamy posiłki.

Są one bardzo komfortowe, stabilnie i solidnie wykonane. Zyskają sympatię zarówno młodszych, jak i starszych domowników. Te meble fajnie sprawdzą się również jako ciekawy element wystroju. Wiele osób umieszcza takie stołki barowe w łazience. Służą one tam nie tylko jako dekoracja, ale także jako półka na podręczne akcesoria, kosmetyki oraz produkty pielęgnacyjne.  Zalet takich stołków barowych w łazience jest mnóstwo - przede wszystkim dodają temu pomieszczeniu stylowego wyglądu!

hyperion : : stołki barowe, barowe krzesła